Efikasitet
i provuar klinikisht!
Më shumë se 3 500 000
përdorues

A keni akne, puçrra, rënie të hershme flokësh apo seborre? A ju thyhen apo qërohen thonjtë tuaj? A vuani nga angjina e shpeshtë, polipet, bajamet, sinusiti, lodhja dhe sëmundjet e shpeshta të sistemit urogjenital? A keni parazitë në trupin tuaj apo dyshoni për të?

Çaji Parazol është një ilaç i besueshëm kundër parazitëve! Ai do të largojë plotësisht parazitët dhe krimbat e zorrëve nga trupi juaj brenda 30 ditëve.

Ulje speciale!

Heq parazitët gjatë trajtimit të 1-të falë përbërësve të tillë si: karafili aromatik, ekstrakti i bimës së thatë të krimbave, bari i krimbave, ekstrakti karajpelit të thatë, lulet e karajpelit.

Përmirëson shëndetin dhe mbron mëlçinë, zemrën, mushkëritë, stomakun dhe lëkurën nga parazitët

Përmirëson shkatërrimin e parazitëve në zorrë dhe çaktivizon vezët e çelura të parazitëve duke përdorur substancat e tij aktive

Ulje -50 %

27 Shënim:

Sasia e produkteve të shitura me çmim të ulur është e kufizuar!

Çmimi i plotë:

9600 ALL

Çmimi i ulur:

4800 ALL

Të dhënat tuaja mbrohen nga SecureTECH

Çdo vit 15 milion njerëz vdesin nga parazitët!

Kujdes nga parazitët!

Ata janë shkaqet e sëmundjeve infektive dhe kancerit

Ata sulmojnë mëlçinë, mushkëritë, trurin dhe zemrën

Ata mund të rriten deri në 38 cm dhe të vendosin 250 vezë menjëherë

Kontrolloni veten për simptoma të infeksionit!

 • Alergji (skuqje në sy, lotim në sy dhe rrufë)
 • Ftohje e shpeshtë, bajame, hundë të mbushura
 • Lodhja kronike (lodheni shpejt pa marrë parasysh se çfarë bëni)
 • Dhimbje koke të shpeshta, konstipacion dhe diarre
 • Dhimbje muskulore dhe nyje
 • Nervozizëm, pagjumësi dhe humbje e oreksit
 • Rrathë të errëta dhe qese nën sy

Si futen parazitët në trup?

Transmetuesit
e infeksionit

Përmes ujit, tokës
dhe ushqimit

Përmes kafshëve shtëpiake,
insekteve

Përmes sendeve dhe
vendeve publike

Si ndikon Parazol në trupin e infektuar?

Absinthi Herba

 • Ajo ka një efekt shkatërrues në të gjithë parazitët e njohur, normalizon tretjen, heq aneminë, heq djegien e zemrës, eliminon erën e keqe të gojës dhe pastron trupin.

Origani Herba

 • Përmirëson tretjen, forcon peristaltikën e zorrëve, përmirëson oreksin, ka veti antimikrobike dhe antiparazitare dhe forcon imunitetin.

Thymi Vulgari Herba

 • Shkatërron mikroorganizmat e dëmshëm, është një agjent antiviral, përmirëson tretjen, rrit funksionet mbrojtëse të trupit, largon substancat e dëmshme dhe dezinfekton trupin.

Mentha Folium, Anis Fructus

 • Ata përmirësojnë tretjen, normalizojnë mikroflorën natyrale të zorrëve, eliminojnë vjelljen dhe djegësirat në stomak, eliminojnë erën e keqe të gojës, eliminojnë spazmat dhe dhimbjet e barkut.

Ulje speciale!

Ulje -50 %

Çmimi i plotë:

9600 ALL

Çmimi i ulur

4800 ALL

Sasia e produkteve të shitura me çmim të ulur është e kufizuar!

Të dhënat tuaja mbrohen nga
SecureTECH

Rezultatet e provave klinike:

Studimi u krye në një mjedis klinik me pjesëmarrjen e vullnetarëve që vuajnë nga sëmundjet e shkaktuara nga parazitët
90-100%
Rezultatet
Grupi 1
(Parazol kundër parazitëve)
1-2%
Rezultatet
Grupi 2
(Qetësues i padëmshëm)

Largimi i krimbave të zorrëve dhe vezëve të tyre

Normalizimi i funksionit dhe gjendjes së pankreasit

Heqja e dermatitit alergjik

Eliminimi i gastritit, ulçerave dhe diarresë

Eleminimi i anemisë

100%

90%

90%

100%

Largimi i krimbave të zorrëve dhe vezëve të tyre

Heqja e diagnozave të tjera

0%

1-2%

Pse është Parazol më i mirë se ilaçet e veçanta kimike?

img
Parazol

Ilaç i certifikuar i rekomanduar nga mjekët për të hequr parazitët nga shtëpia

Fëmijët tuaj do të mbrohen nga infeksionet

Përmban vetëm bimë medicinale të mbledhura në vende të paprekura ekologjike

Nuk shkakton efekte anësore (ndryshe nga ilaçet kimike që shkaktojnë të rënit të fikët, marrje mendsh, të vjella dhe përkeqësojnë gjendjen biokimike të mëlçisë).

Ai është një ilaç detoksifikimi plotësisht i sigurt, kështu që mund të merret pa recetë

Ulje speciale!

Ulje -50 %

Çmimi i plotë:

9600 ALL

Çmimi i ulur

4800 ALL

Sasia e produkteve të shitura me çmim të ulur është e kufizuar!

Të dhënat tuaja mbrohen nga
SecureTECH

Mendimi i ekspertit:

Pas ftohjes, sëmundjet më të zakonshme janë ato të shkaktuara nga parazitët. Në ditët e sotme, ka shumë produkte kundër parazitëve por çaji Parazol është i pari që del në treg. Gjatë dhjetë viteve të fundit, ai ka provuar të jetë një ilaç i besueshëm që jep rezultate të shpejta. Parazol është një përzierje e bimëve unike. Unë ia jap Parazol pacientëve të mi për trajtimin dhe parandalimin e infeksioneve të parazitëve. Përgatitet duke hedhur një lugë çaji në një filxhan ujë të valuar dhe e lini të qëndrojë për 30 minuta. Pini një filxhan çaj 2-3 herë në ditë.

Dr. Erik

Mjek për sëmundje infektive Doktor i mjekësisë

Përvojë pune: 18 vjet

Ju do të jeni të shëndetshëm falë çajit Parazol dhe do të keni një sistem imunitar të përmirësuar

Gjendje të shkëlqyer të lëkurës, flokëve dhe thonjve. Duket më e re. Nuk ka alergji!

Tretja dhe zorrët funksionojnë normalisht. Gjumë është më i mirë dhe efikasitet në punë më i lartë. Ju mund të punoni më shumë dhe të mos lodheni!

Parazitët zhduken nga trupi juaj përgjithmonë dhe marrin me vete të gjitha sëmundjet! Ju dhe të dashurit tuaj jetoni të shëndetshëm!

Ulje speciale!

Ulje -50 %

Çmimi i plotë:

9600 ALL

Çmimi i ulur

4800 ALL

Sasia e produkteve të shitura me çmim të ulur është e kufizuar!

Të dhënat tuaja mbrohen nga
SecureTECH

Çfarë thonë ata që e kanë provuar tashmë Parazol?

Në vitin 2011, mu shfaqën parazitë. Që atëherë, gjendja ime ka qenë kritike. E gjitha filloi me dhimbje të vazhdueshme. Pas një ekzaminimi mjekësor, më rekomanduan që të bëj analizat për parazitë. Analizat zbuluan se ka vezë parazitësh në trupin tim. Kam marrë trajtim në spital për sëmundje infektive dhe kanë përdorur ilaçe kimike gjatë trajtimit. Pas një viti, parazitët u rishfaqën. Zgjodha mënyra natyrore mjekimi. Parazol dukej të ishte më i efektshmi. Unë kam qenë mirë për 2.5 vjet! Unë shpëtova nga alergjitë, astma, dobësia, ligështimi dhe dhimbja. Gjuha ime ka rifituar ngjyrën e saj natyrale dhe zorrët e mia funksionojnë në mënyrë të përsosur!

Linda

Kam lexuar përmbajtjen e Parazol dhe vlerësimet në internet. Sigurisht, unë isha e shqetësuar nëse do të më ndihmonte apo jo. Pasi bisedova me konsulentët, vendosa ta provoj. I kam ndjekur udhëzimet me përpikëri. Pas përfundimit të trajtimit, u ndjeva si një person krejtësisht tjetër. Unë isha në humor të mirë dhe më efikase në punë. Kur vura re të gjitha këto përmirësime, fillova të kërcej nga gëzimi! Nuk ka më parazitë. Sa herë që mendoj se ata mund të ishin rritur deri në 38 cm, zemra më ndal së punuari! Faleminderit që më shërove!

Sandra

FALEMINDERIT NGA THELLËSIA E ZEMRËS për këtë produkt kaq fantastik! Djali ynë ka qenë vazhdimisht i sëmurë. Dermatiti nuk ishte problemi më i madh! Konstipacioni, diarreja, humbja e oreksit, fytyra e zbehtë, rrjedhja e hundëve dhe dhimbjet e barkut ... Ne i dhamë ilaçe të ndryshme, por më pas vendosëm t'i jepnim ilaçe për të rriturit. Për fat të mirë, tezja e tij na kushtoi një vizitë. Ajo kishte më shumë përvojë në diagnoza se sa disa mjekë. Është një përvojë jetësore! Ajo na rekomandoi Parazol. Oh Zoti i madh! Pas një muaji djali ynë nuk njihej fare. Ai u bë më i fortë dhe më aktiv! Më e rëndësishmja, ai kishte më shumë interes për të mësuar! Tani unë jam më e kujdesshme që parazitët të mos na shkatërrojnë jetën!

Katerina

Ulje speciale!

Discount -50 %

Çmimi i plotë:

9600 ALL

Çmimi i ulur:

4800 ALL

Sasia e produkteve të shitura me çmim të ulur është e kufizuar!

Të dhënat tuaja mbrohen nga
SecureTECH

Çfarë do të merrni nëse porosisni nga ne?

Produkt të sigurt

Çmim të favorshëm pa kosto shtesë

Dorëzim në shkallë vendi

Certifikata e Autentifikimit të Produkteve

Si operojmë?

1. Ju porosisni përmes faqes sonë të internetit

2. Ne ju kontaktojmë

3. Ne ju dërgojmë një paketë

4. Ju paguani kur merrni paketën

Parazol është një produkt i besueshëm kundër parazitëve!

Heq parazitët gjatë trajtimit të 1-të falë përbërësve të tillë si: karafili aromatik, ekstrakti i bimës së thatë të krimbave, bari i krimbave, ekstrakti karajpelit të thatë, lulet e karajpelit.

Përmirëson shëndetin dhe mbron mëlçinë, zemrën, mushkëritë, stomakun dhe lëkurën nga parazitët

Përmirëson shkatërrimin e parazitëve në zorrë dhe çaktivizon vezët e çelura të parazitëve duke përdorur substancat e tij aktive

Ulje -50 %

Çmimi i plotë:

9600 ALL

Çmimi i ulur

4800 ALL

Çmimi i plotë:

9600 ALL

Çmimi i ulur

4800 ALL